Cubo İpek Cubosoft Exposil 15 Lt

Fiyat için arayınız

38 Adet

Ücretsiz kargo
Planlanan Teslimat : Aynı gün kargo
Sepete Ekle
Ürün Etiketleri: boya (22) cuba (16)

Her türlü yüzeye mükemmel yapışma gösterir, çatlama ve dökülme yapmaz. Kokusuz, insan sağlığına ve çevreye dosttur. Su ile silinmeye ve çizilmelere karşı dayanıklıdır. Teneffüs etme özelliği ile duvardaki rutubetin dışarı atılmasını sağlar.

KULLANIM ALANLARI

İnce sıvalı her türlü beton, gaz beton, briket, alçı, alçıpan, tuğla ve benzeri duvar yüzeyler üzerine dekoratif ve koruyucu amaçlı olarak uygulanır.

UYGULAMA ŞEKLİ

Uygulama yapılacak yüzeyler her türlü kir, yağ, gevşek ve kabarmış tabakalardan temizlendikten sonra yüzeyin durumuna göre (eski boyalı, alçı, kara sıva vs.) CUBO ŞEFFAF ASTAR (BINDER), CUBO UNIVERSAL PRIMER, CUBO SATEN ALÇI ASTARI VEYA CUBO TRANSFER DÖNÜŞÜM ASTARI ile doyurulur. Yüksek emicilik gösteren yüzeyler boyanmadan önce astarlanmalıdır. Hacmen %20 – %25 oranında su ile inceltilerek fırça veya rulo ile uygulanır.

Uygulama yapılacak yüzeyin cinsine emiciliğine ve yapısına göre 1 Lt CUBOSOFT iç cephe boyası ile tek katta~12-14 m2(*) alan boyanabilmektedir.

(*)Sarfiyat miktarı yüzey, hava sıcaklığı, uygulama koşulları, inceltme oranı ve uygulama kalınlığına göre değişkenlik gösterebileceğinden, belirtilen sarfiyat oranları öneri amaçlıdır. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır.

DEPOLAMA ŞARTLARI

Kapalı ortamda ve ağzı kapalı orijinal ambalajında +5° C ila +35° C arasında 12 ay boyunca saklanmalıdır.

TEHLİKE VE GÜVENLİK UYARILARI

R22: Yutulduğunda zararlıdır.

S-2: Çocukların erişemeyeceği yerde muhafaza ediniz.

S-24/S-25: Göz ve deri ile temasından sakınınız.

S-46: Yutulduğunda derhal doktora danışınız; kabı veya etiketi gösteriniz.

Bu ürün için yorum yok.

  • Ürün yalnızca satın aldıktan sonra incelenebilir

Kendi yorumunuzu yazın

    Çok Kötü           Mükemmel
Video Yok